243. Yıl İTÜ GÜNÜ
May 04, 2016

Teknik Üniversite’nin öğrenci kahvaltısının, ders öncesi aceleyle yenen bir simidin, kantinden alınan çayların yerini tutmaz biliyoruz…

Öğrencilik yıllarının güzelliğini zaman geçtikçe daha çok hissettiğinizi ve nereye giderseniz gidin Teknik Üniversite günlerini özlemle andığınızı da biliyoruz…

Size o günleri geri getiremeyiz ama hatırlatabiliriz…

Eski günleri mutlulukla yâd etmeniz ve tekrar üniversitenizde olmanın heyecanını yaşamanız için sizleri bir araya getirerek "Meslekte 60. Yıl, 50. Yıl ve 40. Yılını dolduran mezunlarımıza İTÜ Rektörlüğü tarafından bir tören düzenlendi.

Meslekte 30. Yıl ve 20. Yılını doldurmuş mezunlarımızı ise İnşaat Fakültesi olarak misafir ettik. Mezunlarımıza fakültemiz konferans salonunda öğrencilik yıllarındaki fotoğraflarından oluşan bir anı sunumu ile duygusal anlar yaşattıktan sonra ve 30. Yıl & 20. Yıl rozetleri Dekanımız ve Bölüm Başkanlarımız tarafından takdim edildi. Fakültemiz orta bahçesindeki ikramlarımız ile noktalanan törenimize katılan mezunlarımıza ve ailelerine teşekkür ediyoruz.


Toren1

Toren2
Törenin hazırlanmasında emeği geçen Fakülte Öğretim Elemanlarımıza ve İdari-Teknik kadromuza ayrıca teşekkür ediyoruz.
Ekip

Mezunlarımıza nice sağlıklı seneler diliyor, Teknik Üniversiteyi kalplerinin derinliklerinde taşımaya devam etmelerini temenni ediyoruz. 

Anılarınızdan derlediğimiz sunumları pdf formatında web sayfamızdan indirebilirsiniz.

86
96
 1986 Mezunları... 1996 Mezunları

İnşaat Fakültesi Dekanlığı, Mayıs 2016

AgacliYol

96
96