216

KOMİSYONLAR

FAKÜLTE KOMİSYONLARI

Fakülte Burs Üst Komisyonu
Prof.Dr. Turgut ÖZTÜRK (Komisyon Başkanı)
Prof.Dr. Gonca ÇOŞKUN
Y.Doç.Dr. Esra ATEŞ GENCELİ

Fakülte Tanıtım Komisyonu
Doç.Dr. Gül POLAT TATAR (Komisyon Başkanı)
Doç.Dr. Veysel Şadan Özgür KIRCA
Doç.Dr. Gülsüm Emel ZENGİN BALCI
Doç.Dr. Filiz BEKTAŞ BALÇIK
Araş.Gör.Dr. Ayda Şafak AĞAR ÖZBEK
Araş.Gör.Dr. Atilla DAMCI
Araş.Gör. İlker AKMİRZA
Araş.Gör. M. Furkan ÇELİK

Fakülte Staj Üst Komisyonu
Doç.Dr. M. Tevfik ÖZLÜDEMİR (Komisyon Başkanı)
Doç.Dr. Tuğba ÖLMEZ HANCI
Y.Doç.Dr. Hale ERGÜN
Y.Doç.Dr. Pelin ALPKOKİN 

Öğrenci Temsilciliği Komisyonu
Doç.Dr. Zaide DURAN (Komisyon Başkanı)
Doç.Dr. Hakan Nuri ATAHAN
Doç.Dr. Serdar DOĞRUEL 
Öğr.Gör.Dr. M. Ufuk ÖZERMAN

Atık Yönetimi Komisyonu
Prof.Dr. Kadir ALP (Komisyon Başkanı)
Doç.Dr. Ercan YÜKSEL
Doç.Dr. Özlem KARAHAN ÖZGÜR
Doç.Dr. Esra ERTEN
Fakülte Sekreteri İmdat ÖZDAL
İdare Amiri Turhan TÜRKMEN

Afet ve Acil Durum Yönetimi Planlama Komisyonu (ADYP)
Prof.Dr. Alper İLKİ (Komisyon Başkanı)
Doç.Dr. Mustafa GENÇOĞLU
Fakülte Sekreteri İmdat ÖZDAL
İdare Amiri Turhan TÜRKMEN

Fakülte Lojman Komisyonu
Prof.Dr. Şenol ATAOĞLU

Fakülte ABET Üst Kurulu
Doç.Dr. Zaide DURAN (Komisyon Başkanı)
Doç.Dr. Çiğdem YANGIN GÖMEÇ
Doç.Dr. Hande DEMİREL
Y.Doç.Dr. Berrak TEYMUR

Fakülte Spor Komisyonu
Doç.Dr. Fethi KADIOĞLU (Komisyon Başkanı)
İdare Amiri Turhan TÜRKMEN

Fakülte Web Sitesi Komisyonu
Doç.Dr. Zaide DURAN (Komisyon Başkanı)
Doç.Dr. Serdar EROL
Araş.Gör.Dr. Tolga Y. ÖZÜDOĞRU
Araş.Gör. Onur IŞIK


İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ KOMİSYONLARI

Burs Komisyonu
Prof.Dr. Turgut ÖZTÜRK
Doç.Dr. Mustafa GENÇOĞLU
Doç.Dr. Bekir Yılmaz PEKMEZCİ
Araş.Gör.Dr. Erol LALE
Araş.Gör.Dr. Mustafa HATİPOĞLU
Araş.Gör. Erol DEMİRKAN

Danışman Atama Komisyonu
Y.Doç.Dr. Özgür EKİNCİOĞLU
Y.Doç.Dr. Ünal Anıl DOĞAN

Mevlana Değişim Programı Komisyonu
Prof.Dr. Cavidan YORGUN
Doç.Dr. Esin ERGEN

Erasmus Değişim Programı Komisyonu
Doç.Dr. Esin ERGEN
Y.Doç.Dr. Cüneyt VATANSEVER

ÇAP Komisyonu
Prof.Dr. Abdullah GEDİKLİ
Y.Doç.Dr. Berrak TEYMUR
Doç.Dr. Emre Gürkan GÜRCANLI

İntibak (Yatay-Dikey Geçiş, Af) Komisyonu
Prof.Dr. Engin ORAKDÖĞEN
Doç.Dr. Kemal Selçuk ÖĞÜT

Sınav Gözetmen Görevlendirme Komisyonu
Öğr.Gör.Dr. Murat YILMAZ
Araş.Gör.Dr. Gökhan ÇEVİKBİLEN

Tanıtım Komisyonu
Doç.Dr. Gül POLAT TATAR
Doç.Dr. Veysel Şadan Özgür KIRCA
Doç.Dr. Özkan ŞENGÜL
Y.Doç.Dr. Ülkü Hülya ÇALIK KARAKÖSE
Araş.Gör.Dr. Sibel GÜREL
Araş.Gör.Dr. Ayda Şafak AĞAR ÖZBEK
Araş.Gör.Dr. Atilla DAMCI
Araş.Gör. Erman Yiğit TUNCEL

Staj Komisyonu
Y.Doç.Dr. Hale ERGÜN
Y.Doç.Dr. Erdem ÜNAL
Y.Doç.Dr. Özden ÇAĞLAYAN
Öğr.Gör. Bahattin KİMENÇE
Araş.Gör.Dr. Aslı YALÇIN DAYIOĞLU
Araş.Gör. Bahattin Berk AYRAÇMA
Araş.Gör. Tuğba BAYTAK
Araş.Gör. Ayşegül BAYIN SARIAHMETOĞLU
Araş.Gör. Gözde BAKİOĞLU
Araş.Gör. Yavuz Selim GÜÇLÜ
Araş.Gör. Befrin Neval BİNGÖL
Araş.Gör. Sinan ERUÇAR
Yük. Müh. Sabahat TOPUZ KİREMİTÇİ

Staj Komisyonu (SUNY)
Y.Doç.Dr. Pelin ALPKOKİN
Araş.Gör. Sedat KÖMÜRCÜ
Araş.Gör. Adil Orçun KAYA

Öğrenci Temsilciliği Komisyonu
Doç.Dr. Hakan Nuri ATAHAN
Araş.Gör. Ahmet GÜLLÜ

Akademik Yükseltmelerde Ön Değerlendirme Komisyonu
Prof.Dr. Şenol ATAOĞLU
Doç.Dr. Mehmet ÖZGER

Akademik Etkinlikler Komisyonu
Doç.Dr. Beyza TAŞKIN (Komisyon Başkanı)
Öğr.Gör.Dr. Feyzi HAZNEDAROĞLU (İnşaat Müh. - Yapı İşletmesi)
Araş.Gör.Dr. Atila SEZEN (İnşaat Müh. - Geoteknik)
Araş.Gör.Dr. Erol LALE (İnşaat Müh. - Betonarme)
Araş.Gör.Dr. Nilay ÇELİK MUHTAROĞLU (İnşaat Müh. - Yapı Statiği)
Araş.Gör. Hasan Nuri TÜRKMENOĞLU (İnşaat Müh. - Yapı Malzemesi)
Araş.Gör. Gülçin TEKİN ÖZKAN (İnşaat Müh. - Mekanik)
Araş.Gör. Göker AKSOY (İnşaat Müh. - Ulaştırma)
Araş.Gör. İsmail DABANLI (İnşaat Müh. - Hidrolik)
Araş.Gör. Adem KARASU(İnşaat Müh. - Ahşap Çelik)

Web Sitesi Komisyonu
Y.Doç.Dr. Oğuz GÜNEŞ (Komisyon Başkanı)
Öğr.Gör.Dr. Murat YILMAZ
Araş.Gör.Dr. Tolga Y. ÖZÜDOĞRU


GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ KOMİSYONLARI

Burs Komisyonu
Prof.Dr. Gonca COŞKUN
Yük.Müh. Adalet DERVİŞOĞLU
Araş.Gör. Şaziye Özge DÖNMEZ
Araş.Gör. Başak SARIYILMAZ

Danışman Atama Komisyonu
Doç.Dr. Turan ERDEN
Öğr.Gör.Dr. Hakan YAVAŞOĞLU

Mevlana Değişim Programı Komisyonu
Doç.Dr. Filiz BEKTAŞ BALÇIK
Y.Doç.Dr. Ahmet Özgür DOĞRU

Erasmus Değişim Programı Komisyonu
Doç.Dr. Filiz BEKTAŞ BALÇIK
Y.Doç.Dr. Ahmet Özgür DOĞRU

ÇAP Komisyonu
Doç.Dr. Himmet KARAMAN
Doç.Dr. Bihter EROL

İntibak (Yatay-Dikey Geçiş, Af) Komisyonu
Prof.Dr. Cengizhan İPBÜKER
Prof.Dr. Ergin TARI
Doç.Dr. Serdar EROL

Sınav Gözetmen Görevlendirme Komisyonu

Öğr.Gör.Dr. Hakan YAVAŞOĞLU
Yük.Müh. Adalet DERVİŞOĞLU

Tanıtım Komisyonu
Doç.Dr. Filiz BEKTAŞ BALÇIK
Y.Doç.Dr. Caner GÜNEY
Araş.Gör. Deniz BAŞAR
Araş.Gör. M. Furkan ÇELİK

Staj Komisyonu
Doç.Dr. M. Tevfik ÖZLÜDEMİR
Doç.Dr. Turan ERDEN
Yük.Müh. Adil Enis ARSLAN
Araş.Gör. Deniz BAŞAR
Araş.Gör. Furkan ÇELİK

Öğrenci Temsilciliği Komisyonu
Öğr.Gör.Dr. M. Ufuk ÖZERMAN

Akademik Yükseltmelerde Ön Değerlendirme Komisyonu
Prof.Dr. Mustafa YANALAK
Prof.Dr. Nebiye MUSAOĞLU

Akademik Etkinlikler Komisyonu
Doç.Dr. Tevfik ÖZLÜDEMİR
Doç.Dr. Esra ERTEN
Y.Doç.Dr. Uğur ALGANCI


ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ KOMİSYONLARI

Burs Komisyonu
Y.Doç.Dr. Esra ATEŞ GENCELİ
Doç.Dr. Derya Yüksel İMER
Araş.Gör. Recep Kaan DERELİ
Araş.Gör. Meltem AĞTAŞ

Danışman Atama Komisyonu
Prof.Dr. Süleyman ÖVEZ
Doç.Dr. Ayşe ÇEÇEN ERBİL

Mevlana Değişim Programı Komisyonu
Doç.Dr. Didem OKUTMAN TAŞ
Y.Doç.Dr.Burçak KAYNAK TEZEL

Erasmus Değişim Programı Komisyonu
Doç.Dr. Didem OKUTMAN TAŞ
Y.Doç.Dr.Burçak KAYNAK TEZEL

ÇAP Komisyonu
Doç.Dr. Çiğdem YANGIN GÖMEÇ
Doç.Dr. Güçlü İNSEL

İntibak (Yatay-Dikey Geçiş, Af) Komisyonu
Doç.Dr. Özlem KARAHAN ÖZGÜN
Doç.Dr. Ebru DÜLEKGÜRGEN
Y.Doç.Dr. Mahmut ALTINBAŞ

Sınav Gözetmen Görevlendirme Komisyonu
Araş.Gör. Türker TÜRKEN
Araş.Gör. Aslı TOPTAŞ

Tanıtım Komisyonu
Doç.Dr. Gülsüm Emel ZENGİN BALCI
Doç.Dr. Alparslan EKDAL
Araş.Gör. İlker AKMİRZA
Araş.Gör. Bahar AYDIN

Staj Komisyonu
Doç.Dr. Tuğba ÖLMEZ HANCI
Doç.Dr. Serdar DOĞRUEL
Doç.Dr. Alpaslan EKDAL
Araş.Gör. Türker TÜRKEN
Araş.Gör. Umut METİN
Araş.Gör. Ayşe YÜKSEKDAĞ

Öğrenci Temsilciliği Komisyonu
Doç.Dr. Serdar DOĞRUEL
Doç.Dr. Alpaslan EKDAL
Doç.Dr. İlke PALA ÖZKÖK

Akademik Yükseltmelerde Ön Değerlendirme Komisyonu
Prof.Dr. Melike GÜREL
Prof.Dr. İdil ARSLAN ALATON

Akademik Etkinlikler Komisyonu
Doç.Dr. Ebru DULEKGURGEN
Y.Doç.Dr. M. Evren ERŞAHİN
Araş.Gör. Hale ÖZGÜN
Araş.Gör. Aslı TOPTAŞ
Araş.Gör. Onur IŞIK